top of page
thumbnail.jfif

STRONG

RESPONSIBLE

BRAVE

ГЕЛЕНА САВРУК

Кандидатка економічних наук, керівниця програм «Школа стратегічного архітектора»та «Стратегічне лідерство в секторі безпеки та оборони України»

ШКОЛА

СТРАТЕГІЧНОГО

АРХІТЕКТОРА

«Школу стратегічного архітектора» засновано при Києво-Могилянській бізнес-школі у 2014 році для людей, які здатні створювати, змінювати, трансформувати та масштабувати системи.

МАЙБУТНЄ КРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ІДЕЙ І МРІЙ, СТРАТЕГІЙ І РІШЕНЬ, ЯКІ СТВОРЮЮТЬ ТА ВПРОВАДЖУЮТЬ СЬОГОДНІШНІ ЛІДЕРИ.

Усі учасники «Школи стратегічного архітектора» є керівниками своїх систем — у бізнесовому, культурному, державному, безпековому та інших секторах. Взаємодіючи одне з одним під час навчання, вони вибудовують нові зв’язки та стають архітекторами нових потужніших систем. Вони мислять у відкритій екосистемній логіці та здатні досягати колосальних результатів. Програма дозволяє учасникам вийти на новий рівень рішень і результатів. 

1.JPG

МИ ДУЖЕ РЕТЕЛЬНО ДОБИРАЄМО УЧАСНИКІВ. ВОНИ РІЗНІ, АЛЕ ОДНАКОВО ПОТУЖНІ, І ЦЯ СИНЕРГІЯ ОСОБИСТОСТЕЙ НАДЗВИЧАЙНО ЦІННА ДЛЯ НАС.

Ми не прагнемо дати учасникам академічні знання, натомість докладаємо всіх зусиль, щоб створити для них середовище дружнього та вимогливого інтелектуального пошуку. 

Якщо Ви відчуваєте в собі спроможність та амбіції бути архітектором, ухвалювати стратегічні рішення, розробляти правила гри та брати відповідальність за успіх екосистеми, «Школа стратегічного архітектора» саме для Вас.

ALUMNI
ABOUT
SSA

ЯК ЗМІНИТИ ПЕРСПЕКТИВУ
ПОГЛЯДУ НА ЗВИЧНІ РЕЧІ?

СВІТЛАНА ПАНАІОТІДІ

Державна уповноважена Антимонопольного комітету України (2015 - 2019)

bottom of page