top of page
bfafe53e-fda0-40c9-9cee-971b51c1659f.jfif

STRONG

RESPONSIBLE

BRAVE

2021-09-30_14-33-13.gif

03/ ОСОБИСТІСНИЙ РОЗВИТОК

ФІЛОСОФІЯ

Робота з внутрішнім виміром людини. Визначення вектору дій у світі, формування шляху до нового. Роль філософії у реалізації самого себе та веденні осмисленого життя. Мислення як свідоме поєднання думок. Робота з мисленням, визначення рівня ідей, концепцій і побудови ефективних стратегій.

СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО

Сучасне мистецтво як територія абсолютної свободи для людини. Ідеї митців, які зумовлюють розвиток особистості,  суспільства та держави. Пошук нових сенсів, перегляд усталених практик, розширення меж та усунення бар’єрів. Як саме змінюється наш світ сьогодні через призму сучасного мистецтва.

КРЕАТИВНЕ МИСЛЕННЯ

Важливість нестандартних підходів в сучасному світі. Креативне мислення як базова передумова до пошуку нових потужних рішень для складних завдань, як професійних так і особистих. Усвідомлене креативне мислення як обов’язкове для будь-якої людини чи організації, що створює інновації. Інструменти креативного мислення, які допоможуть побудувати важливі зв’язки між лідерством, креативністю та інноваціями.

ТЕАТР. МУЗИКА. ЛІТЕРАТУРА

Театр як віддзеркалення швидкоплинних змін сучасного суспільства. Фактаж ролей людини, яка ці зміни творить. Музика як потужна композиція сміливих ідей, актуальних мистецьких течій і всесвітньої гармонії. Література що увібрала в собі найгостріші емоції, зафіксувала миті незбагненної краси та надихає смислами.

УКРАЇНСЬКА МОВА ЯК ОБЕРІГ НАЦІЇ

Значення мови для формування світогляду нації, збереження самобутності та культурної спадщини країни. Мова як дзеркало національного характеру. Роль української мови у формуванні суспільної згуртованності, єдності та взаєморозумінні між різними культурами. Мова як основний засіб комунікації, який об’єднує громадян і суспільство та підтримує неперервність культурної передачі через літературу, мистецтво та науку. Мовна екосистема як ключовий фактор у формуванні національної свідомості, яка є фундаментом для забезпечення національної єдності.

РОЗРОБКА РІШЕННЯ

READ
ABOUT
THIS

Ill_intervyu_05_437x437_.jpg
SSA5__Viktor_Ivanchik (2).png
f356acc68645c032869cac2825f23b97.png

Інтерв’ю з деканом Києво-Могилянської бізнес-школи про те, що таке трансформаційне лідерство, де брати ресурс та коли управлінцям потрібна інтелектуальна провокація.

«Астарта-Київ» — один із найбільших українських агрохолдингів, акції якого торгуються на Варшавській фондовій біржі. Щоб досягнути такого результату та вийти у серпні 2006 року на IPO, компанії довелося пройти через довгий та непростий шлях трансформації. Власники та менеджмент зі своєю задачею впоралися.

Ми живемо у світі відкритих систем, тому для успіху організації (державної чи культурної інституції, бізнесу тощо) потрібно вміти бачити себе частиною ширшої системи та взаємодіяти з іншими її гравцями. Якого результату можна досягти, змінивши своє мислення? І якими є передумови для змін великих систем? Про це розповіла Гелена Саврук, керівна партнерка Могилянської стратегічної агенції (MSA), керівниця програм «Школа стратегічного архітектора» та «Стратегічне лідерство в секторі безпеки та оборони України» у kmbs.

bottom of page