top of page

Викладачі

6+56+5+656+5+6.png

ГЕЛЕНА САВРУК

 

Керівниця програм «Школа Стратегічного Архітектора», «Стратегічне лідерство в секторі безпеки та оборони України» та інших програм для керівного складу сектору безпеки та оборони. Авторка унікальних методологій «Гранд стратегія», «Дизайн систем національної безпеки», «Стратегії екосистем». Має більше 12 років досвіду управління на перших посадах як CEO, голова наглядових рад, керівниця холдингів («Melon Investment group», «Екта», «Fabergé», «Агро-Союз» та інші). Колишня заступниця директора Національного інституту стратегічних досліджень. Фіналістка національної премії «Жінка України». Кавалер ордена Княгині Ольги III ступеня за внесок у захист державного суверенітету.

465468468787.png

ОЛЕКСАНДР САВРУК

 

Декан Києво-Могилянської бізнес школи (kmbs). Має 20-річний досвід ведення трансформаційних проєктів, розробки стратегії (зокрема — Національного банку України, Міністерства освіти і науки України), навчання та надання послуг з бізнес консалтингу. Є членом вченої ради та ректорату Києво-Могилянської академії, членом капітули премії імені Юрія Шевельова та Василя Стуса.

4654654654.png

ОЛЕНА ЖИЛЬЦОВА

 

Консультантка з організаційного розвитку та управління командами. Має 18-річний досвід у ролі CHRO у сфері розвитку організацій та людей в компанії зі сфер фарми, ритейлу, ІТ, харчового виробництва. Працювала консультанткою з управління персоналом при Адміністрації президента України (зона відповідальності — організаційний дизайн та техніки залучення професіоналів до Національного Антикорупційного Бюро України).

54654654654454687.png

ЕДУАРД МАЛЬЦЕВ

 

Заступник декана kmbs із досліджень та розвитку, керівник програми «Presidents’ MBA» у kmbs. Має 25 років управлінського досвіду на посадах голови представництв іноземних компаній в Україні, голови правління, генерального директора, члена наглядової ради. Понад 15 років консалтингового досвіду з організації взаємодії та стратегування команд керівників; розбудови систем корпоративного управління; організаційного дизайну корпоративного навчання.

4564654654.png

МАРИНА СТАРОДУБСЬКА

 

Керівна партнерка компанії TLFRD, спеціалізується на консалтингу та навчанні у сферах управління та захисту репутації, корпоративної культури і крос-культурної взаємодії. Протягом 14 років Марина консультує бізнеси з України, Азії, Європи та США. Провела більш ніж 200 авторських тренінгових та навчальних програм для українських і міжнародних компаній, серед яких Нафтогаз Україна, Deloitte, Phillip Morris, European Investment Bank, Huawei тощо. У kmbs Марина є науковою керівницею програм управлінського розвитку з репутаційного менеджменту.

564654654789.png

ОЛЬГА БАЛАШОВА

 

Голова правління ГО «Музей сучасного мистецтва». Екс-заступниця генерального директора Національного художнього музею України, мистецтвознавиця, художня критикеса, авторка та кураторка багатьох неформальних освітніх програм з мистецтва. Сфера наукових інтересів: мистецтво нових медіа, західноєвропейська художня культура Нового часу, українське та світове мистецтво ХХ–ХХІ століть.

6546546547987.png

ОКСАНА ОСАДЧА

 

Старша політична радниця Представництва НАТО в Україні. Зона відповідальності — аналітична та організаційна підтримка в консультативному та практичному співробітництві НАТО з Україною. Кандидатка політичних наук. Запрошена лекторка на курсах Програми НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони України.

9874987984652.png

ТАМАРА ТРУНОВА

 

Головна режисерка Київського академічного театру драми і комедії. Володарка премії «Київська пектораль» за найкращу виставу для дітей. Лауреатка Фестивалю молодої режисури та фестивалю «Курбалесія». Переможниця конкурсної театральної програми Taking the Stage. Викладачка в університеті ім. Івана Карпенка-Карого та акторської студії культурно-освітнього центру «Майстер-клас». У 2021 році стала лауреаткою премії «Women in Arts» в категорії «Жінки в театрі».

65468789798.png

ОЛЕСЯ ХОМЕНКО

 

Тричі номінувалася на Премію PinchukArtCentre та премію Future Generation Art Prize у складі групи Р.Е.П. Двічі номінантка премії ім. Казимира Малевича. Постійна учасниця українських і міжнародних виставок в Англії, Фінляндії, Бразилії, Німеччині і Польщі, серед яких: Kyiv Biennale Arsenale 2012 року, виставка у White Box gallery (Нью-Йорк), MUMOK (Відень) і Zaheta gallery (Варшава).

5674987987987.png

МАКА ДЕ ЛАМЕЛІЄР

 

Директорка з досліджень та розвитку AMS (Antwerp Management School). Маючи науковий бекграунд, змінила кар’єру і 2007 року стала співзасновницею компанії Flanders Inshape. Спеціалізується на методології інновацій, сервіс-дизайні, дизайн мисленні, інноваційному менеджменті. Після інтеграції Flanders Inshape в Antwerp Management School є директоркою Центру експертизи бізнес-дизайну та інновацій.

56545564987.png

РЕМКО ЛЕНСТРА

 

Академічний директор Центру бізнес дизайну та інновацій AMS (Antwerp Management School). Розпочав свою кар'єру в компанії Flanders InShape, яка спеціалізувалась на інноваціях та дизайні, а згодом стала частиною AMS.

bottom of page